תגיות:

 

והפעם נשמח להמליץ לכם על מוזיקאי ייחודי ויוצא דופן שהמוזיקה שלו היא בעצם חוויה מיסטית ונפשית עבור המאזין.

 

אסטס טונה אשר מגיע ממשפחה ממוצא יהודי גרמני, נולד באוקראינה והחל לנגן על גיטרה כבר בגיל 8. למשך תקופה משפחתו התגוררה בישראל ובהמשך הדרך אסטס התגורר גם בניו יורק, מקסיקו, הודו, צרפת, גרמניה ואוסטריה. יצר הנדודים הצוענים מפעם בו והוא אינו נוהג להתגורר במקום אחד ליותר משנה. במנגינות שהוא מלחין ניתן ממש להרגיש את מגוון התרבויות וההשפעות המוסיקיליות שהוא צבר לאורך הדרך והתחושה האופפת את השומע היא של מוסיקת עולם, צוענית, מרחיבת תודעה.

 

 

 

 

בפועל אסטס מייצר סגנון מוסיקלי חדש שהוא היתוך של כלים מעולמות מוסיקליים שונים. בעיקרם, מבנים של מוסיקה קלאסית, טכניקות נגינה של פלמנקו, שורשים צועניים, השפעות אלקטרוניות ולטיניות. באמצעות השילובים הללו טונה שואף, ולטעמנו מצליח, להניח יסודות מוסיקליים מוצקים ועם זאת לאפשר חופש ודינמיות ביצירה. ייתכן שבזכות אלו נעשים כל כך הרבה שימושים מדיטטיביים במוסיקה שלו.

 

 

בהופעות החיות שלו, שהן לגמרי חוויה אחרת מהופעת מוסיקה סטנרדטית, אסטס משלב אלמנטים מעולמות הרוח והמדיטציה והקהל בעצם מוזמן לעבור יחד עם ההרכב שמנגן על הבמה חוויה רוחנית, מדיטטבית עמוקה.

 

אז  אסטס טונה הוא אמן שיוצר כל כך הרבה שאפשר ללכת לאיבוד מרוב מבחר. לכן נמליץ, למי שלא מכיר, להתחיל מהאלבום המופתי Internal Flight מ-2013. האלבום לוקח את השומעים למסע מופלא שלאורכו ניתן גם לתפוס את כשרונו העצום של אסטס כוירטואוז גיטרה אמיתי הפורט במהירות מסחררת וסוחף אתכם איתו.

 

 

 

הסיבה שהכי התרגשנו לחשוף אתכם לאמן הייחודי הזה היא שממש השנה הוא מפיע לראשונה במופע באורך מלא בישראל ונראה לנו שהולך להיות מדהים. אז שלא תגידו שלא שמעתם, ממש עכשיו פתחו כרטיסים נוספים לאחר שההופעה הקודמת התמלאה לחלוטין והועברה למשכן לאמנויות הבמה.

 

לפרטים נוספים על ההופעה לחצו על הלינק

https://www.facebook.com/events/172764500105522/